درباره من

بهجت صفاری

بخشی از رزومه من

بهجت صفاری هستم کارشناس روانشناسی
حدود 5 سال است که وارد حوزه کوچینگ شده ام.
دوره های مختلف کوچینگ از جمله: کوچ حرفه ای، ابزار های کوچینگ، کسب و کار کوچینگ و دوره پیشرفته کوچینگ را گذرانده ام.
بعد از پایان آموزش ها در کناربرگذاری جلسات کوچینگ برای کسب تجربه بیشتر مدتی با شرکت آرنا در سمت مدیر آموزش و منتور کوچ همکاری داشتم.
در آن مدت بیشترین ارتباط من با کوچ ها و یا متقاضیان آموزش کوچینگ بود و همان تجربه هم باعث شد چالش های متفاوتی که افراد در این حوزه دارند را بهتر درک کنم. من با فراد موفق و ناموفق زیادی در این حوزه ارتباط داشتم ‌و ایده‌هایی در مورد اینکه چرا بعضی از آنها موفق‌تر بودند را کشف کردم. ناگفته نماند که خودم هم به‌عنوان کوچ چالش‌های زیادی در این‌ مسیر داشتم این چالش‌ها و تجربیاتی که به دست آوردم و استفاده از آنها باعث شد از جلسات منتور کوچینگم نتایج بسیار خوبی دریافت کنم.
پس از مدتی به دلیل فشار کاری از شرکت بیرون آمدم تا با فراغ‌بال مسیرم را ادامه دهم
در این مدت من به موازات برگزاری جلسات کوچینگ و منتور کوچینگ به مطالعه و تحقیق در مورد تاثیر استفاده از مهارت های کوچینگ روی ارتباطات افراد پرداختم و متوجه شدم که این رو شها کیفیت ارتباطات افراد را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد. من نتایج مطالعاتم را با تالیف کتابی با عنوان انعکاس کوچینگ در زندگی و طراحی چندین بسته آموزشی منتشر کردم و آنها را در این سایت با شما به اشتراک میگذارم به امید اینکه افراد بیشتری راه کوچینگ را برای رسیدن به آرامش و موفقیت انتخاب کنند.

آموزش مهارت های کوچینگ

کوچینگ بسیار وسیع است و افراد متقاضی آموزش کوچینگ هم اغلب نیازهای متفاوتی دارند به همین دلیل در کوچینگراه متقاضیان با توجه به اهداف و شرایط ویژه خود آموزشی اختصاصی دریافت میکند.

منتور کوچینگ

یکی از مهمترین وظایف کوچ ها این است که همواره مهارت خود را رشد بدهند و توانایی و عملکرد خود را در جلسات کوچینگ بسنجند.

کوچ اقدام

من اکشن کوچ هستم و به شما کمک می‌کنم تا تکلیف خودتان را با اهدافتان روشن کنید. یا به اقدام می‌رسید یا آن را فراموش می‌کنید و تمرکزتان را روی چیزهای مهم‌تر می‌گذارید.

داستانهای موفقیت از مراجعین من

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست / در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

اگر قصد شروع کسب و کاری را دارید همین الان اقدام کنید.

همراهی یک کوچ در شروع کسب و کار احتمال موفقیت شما را چندین برابر افزایش میدهد.