قوانین مربوط به خرید و مرجوع محصولات

 روش‌های خرید

 سلام و درود، سپاس از اعتماد شما
برای خرید محصولات کوچینگ راه دوراه وجود دارد
روش اول پرداخت از طریق درگاه اینترنتی است
روش دوم پرداخت مستقیم به شماره‌حساب و ارسال تصویر برگه پرداخت است.
شماره‌حساب: 6219861906466007 به نام بهجت صفاری
ارسال برگه به شماره: 09153367002

 قوانین اشتراک‌گذاری دوره

 بعد از خرید بسته‌های آموزشی می‌توانید آن را با اعضای درجه یک خانواده (پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر، فرزند) به اشتراک بگذارید در غیر این صورت هر کسی موظف است که هزینه رشد و یادگیری خودش را بپردازد.

 شرایط مرجوعی بسته‌های آموزشی

 

 آموزش‌های رایگان بسیاری در سایت وجود دارد که با استفاده از آن با روش ارائه و بیان مدرس آشنا می‌شوید و می‌توانید با اطمینان دوره یا بسته آموزشی مد نظرتان را خریداری کنید؛ اما بااین‌وجود اگر دوره را خریداری کردید و محتوای آن را مفید ندانستید وجه شما به‌صورت کامل عودت داده می‌شود.
برای مرجوع محصول و بازگشت وجه به‌هیچ‌عنوان نیازی به ذکر دلیل و توضیح نیست و من به شما اعتماد کامل دارم. اما بدون شک بازخورد شما به من در ارتقا و افزایش کیفیت محصولات کمک زیادی می‌کند؛ بنابراین لطفاً بازخورد خودتان را برای من ارسال کنید.
قوانین مرجوعی که ذکر شد صرفاً مختص بسته‌های آموزشی است و محصولات فیزیکی (کتاب و دفتر پلنر) و جلسات کوچینگ فردی را شامل نمی‌شود.

 تضمین مرجوع و عودت وجه

 این روزها ضمانت بازگشت وجه و مرجوعی را زیاد می‌شنویم شاید بپرسید از کجا مطمئن باشیم که در صورت مرجوعی وجه را به شما برمی‌گردانم باید بگویم اعتماد ما دوطرفه است. من کاملاً به شما اعتماد دارم و مطمئن هستم فقط در صورتی بسته آموزشی را مرجوع می‌کنید که محتوای آن را مفید ندانستید و قول می‌دهم بدون هیچ پرسش و پاسخی مبلغ را به شما برمی‌گردانم امیدوارم شما هم به قول من اعتماد کنید.

 چطور مرجوع کنم؟

 کافی است درخواست تان را ایمیل کنید و یا با استفاده از  شماره تماس ذکر شده از هر طریقی که توانستید با من ارتباط بگیرید.